"Батько сказав мені, що я не повинна була ставати срібною призеркою, оскільки він знав, що я виграю золото. Ви бачите, що це спорт, і кожен результат приходить з уроками та досвідом, але я сподіваюся на перемогу кожного разу…

Я продовжу боротися за Україну через спорт, тому що кожна людина в Україні хоче, щоб війна закінчилася", – цитує Магучіх NATION.

Напередодні Ярослава взяла срібло на турнірі серії World Athletics Continental Tour Gold в кенійському Найробі. В топ-3 також увійшла українська легкоатлетка Катерина Табашник з результатом 1.86 метрів. Юлія Левченко четверта, а Марина Ковтунова стала восьмою. Серед метальників списа Артур Фельфнер також показав восьмий результат.

Україну на турнірі мав представляти ще й метальник молота Михайло Кохан, проте з невідомих причин він не вийшов на старт.

Нагадаємо, що раніше Ярослава посіла друге місце на ЧС-2022 у Юджині, штат Орегон, США, поступившись австралійці Елеанор Паттерсон.