23-річна легкоатлетка пробилась до півфіналу 400-метрівки, показавши третій результат у своєму забігу.

Втім за крок до вирішального раунду в Аліси Шмідт щось пішло не за планом. Німкеня, яку видання Busted Coveragе визнало "найсексуальнішою спортсменкою світу", фінішувала останньою. Можливо, причиною цього став невдалий вибір амуніції. Перед забігом Аліса змінила ефектне боді на короткий топ і штани. Не допоміг навіть специфічний ритуал Шмідт – перед кожним стартом вона дає собі ляпаса, щоб налаштуватись на змагання.

Перше місце посіла представниця Нідерландів Фемке Бол. На другій позиції опинилась Синтієя Болінго, а Расідат Аделек замкнула трійку лідерів.

Додамо, що Аліса Шмідт обіймає посаду фітнес-тренерки в таборі Борусії Дортмунд. Фанати "джмелів" жартома "бойкотували" її призначення, заявивши, що через звабливу легкоатлетку футболісти не зможуть зосередитись на роботі.

Німкеня планує виступити також на Олімпійський іграх у Парижі-2024. На минулій Олімпіаді в Токіо Аліса також не змогла пробитись до фіналу.