Соболенко дотиснула Пегулу і стала чемпіонкою US Open-2024

8 вересня 2024 , 01:14 / Читать на русском

На цьогорічному US Open визначили переможницю серед жінок.

US Open. Жінки. Одиночний розряд. Фінал

Джессіка Пегула (США) – Аріна Соболенко (без прапора) – 0:2 (5:7, 5:7)

У фіналі хардового мейджора зустрічалися господарка змагань Джессіка Пегула та безпрапорна білоруска Аріна Соболенко. Торік "нейтральна" теж виходила у заключний раунд US Open, де поступилася землячці Пегули – Коко Гофф.

Сіннер та Фріц зіграють у фіналі US Open – Яннік випередив Федерера за одним показником

Однак цього разу зашкварна білоруска таки здобула трофей. У першому сеті теніситки продемонстрували дуже рівну гру, але Соболенко дотиснула американку – 7:5. Аріна у цьому відрізку матчу виконала 3 подачі навиліт, припустилася 4 подвійних помилок та віддала Джессіці 2 своїх подачі.

У другій партії градус напруги не спадав. Спершу Соболенко вела в рахунку 3:0, але Пегула на характері зрівнялася, а потім і обігнала "нейтральну" білоруску – 5:4. Але Аріна таки дотиснула Джессіку (7:5) та виграла US Open-2024. Це її третя перемога в одиночному розряді на турнірах серії Grand Slam.