УКР РУС

Світоліна несподівано знялася з останнього турніру перед Вімблдоном – відома причина

24 червня 2026 , 17:52 / Читать на русском

Еліна Світоліна завершила виступи на турнірі у німецькому Бад-Гомбурзі.

Перша ракетка України Еліна Світоліна (WTA 8) офіційно знялася з турніру в Бад-Гомбурзі. Вчора українка перемогла "нейтральну" Людмилу Самсонову, але на чвертьфінальний поєдинок вже не вийде. 

Світоліна назвала несподівану перешкоду у матчі з росіянкою у Бад-Гомбургу

Світоліна знялася з турніру через пошкодження правого стегна, про що вже повідомила на своїй сторінці в Instagram.

"Усім привіт, це Еліна. На жаль, я мушу знятися зі свого матчу в 1/4 фіналу тут, у Гамбурзі. Я здобула дуже важку перемогу в непростому поєдинку, але цей поєдинок забрав у мене значно більше сил, ніж я очікувала. Тому маю провести кілька днів за відновленням.

Бажаю всього найкращого всім гравчиням, які продовжують виступати на турнірі, а самому турніру – великого успіху. Хотіла б побачити вас усіх наступного року", – повідомила Світоліна.

Нагадаємо, що після фіналу турніру в Бад-Гомбурзі одразу ж стартує Вімблдон-2026.

 

Світоліна оформила камбек проти росіянки та пробилася у чвертьфінал Бад-Гомбурга