Нагадаємо, що Світоліна програла безпрапорній перший сет, але потім оформила камбек.
"Насамперед я просто рада бути тут. Після ґрунтового сезону все відбувається дуже швидко: були декілька матчів у Берліні, а тепер я вже тут.
Був непростий поєдинок. Думаю, ми боролися не лише одна з одною, а й із сонцем. На одному боці корту воно було досить сильним і створювало додаткові труднощі. Я рада здобути перемогу, провести ще один матч тут і продовжити грати на траві.
Як планую провести вихідний перед наступним поєдинком? Буду триматися подалі від спеки. Мабуть, прогуляюся парком. Тут справді дуже красиво й спокійно. Це приємна атмосфера перед поїздкою до Лондона", – наводить слова Еліни Великий теніс України.
У чвертьфіналі перша ракетка України зіграє з китаянкою Ван Сіньюй.
Світоліна обіграла росіянку перед Вімблдоном – відеоогляд матчу



