Українські дзюдоїсти завоювали п'ять медалей на етапі Кубка Європи

9 липня 2023 , 12:22 / Читать на русском

Україна яскраво стартувала на етапі Кубка Європи серед юніорів в Угорщині.

Золото у категорії до 73 кг завоював Денис Докторов. 18-річний українець розпочав свій турнірний шлях з перемог над суперниками Ізраїлю, Австралії, Данії та Канади. Примітно, що всі звитяги наш атлет здобув завдяки кидкам на іппон в основний час, повідомляє Федерація дзюдо України.

Білодід не вийшла на татамі Європейських ігор – збірна України з дзюдо зазнала фіаско

У півфіналі Докторов здолав представника Ізраїля Ітая Бібітко, а у вирішальній сутичці тріумфував над угорцем Ароном Шабо.

У категорії до 60 кг на третю сходинку п’єдесталу здійнявся Артем Горбань. Нагороду такого ж гатунку здобув Артем Сорочан (до 66 кг). Для 19-річного українця це перша відзнака в кар’єрі на рівні Кубків Європи.

Серед жінок у категорії до 70 кг бронзову медаль завоювала Марія Рицька. Третю сходинку посіла ще одна наша землячка Маргарита Бєлкова (до 78 кг).