Німеччина виграла золото у змішаній естафеті з санного спорту – українці виступили невдало

10 лютого 2022 , 17:01 / Читать на русском

На Олімпіаді в Пекіні пройшла змішана естафета в санному спорті.

Німеччина виграла золоті медалі на Олімпійських іграх у Пекіні в рамках змішаної естафети.

Олімпіада-2022: українки провалили лижну гонку з роздільним стартом, росіянка драматично залишилась без медалі

Срібло вдалось завоювати представникам Австрії, а бронзу отримали спортсмени з Латвії та замкнули топ-3.

Збірна України показала 11-й результат. Цей етап став успішним для 18-річної дебютантки Юліани Туницької. Антон Дукач припустився чергової помилки, тому Україна втратила дорогоцінні секунди. Згодом Ігор Стахів з Андрієм Лисецьким завершували естафету, проте не зуміли відіграти втрачені секунди.

Додамо, що нещодавно Антон Дукач перекинувся під час індивідуальної гонки, що вплинуло на результат українця.