Збірна України мінімальною перемогою завершила виступ на жіночому ЧС-2023 з хокею

9 квітня 2023 , 19:58 / Читать на русском

Жіноча збірна України з хокею перемогла Литву в заключному турі чемпіонату світу в дивізіоні IIIA.

Жіночий чемпіонат світу з хокею. Дивізіон 3A

Україна – Литва – 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

Шайби: Загрекова, 34, Ценова, 54 – Петрускайте, 43

У попередніх дуелях українки не залишили шансів Румунії (4:0), Угорщині (5:0) та Болгарії (10:3), але прикро поступилися Гонконгу (1:2).

Жіноча збірна України з хокею здобула найбільшу перемогу на ЧС-2023

Рахунок у матчі відкрили українські хокеїстки. У другому періоді шайбу закинула Христина Загрекова, але на початку третього періоду Литва зрівняла – відзначилася Габія Петраускайте.

За шість хвилин до кінця третього періоду "синьо-жовті" знову вийшли вперед. Вікторія Ценова поставила фінальну крапку у поєдинку. Ця перемога дозволила Україні фінішувати другою з 12 очками, а перше місце та підвищення у класі собі забезпечила збірна Гонконгу.

Зауважимо, чемпіонат світу-2023 став першим офіційним стартом для жіночої збірної України за понад три роки.