Україна та Венесуела повторили рекорд на ЧС з футзалу – все завдяки шаленому тайму

30 вересня 2024 , 21:25 / Читать на русском

Збірні України та Венесуели повторили рекорд результативності у перших таймах плей-офф чемпіонату світу-2024 з футзалу.

У чвертьфіналі чемпіонату світу з футзалу "синьо-жовті" впевнено обіграли збірну Венесуели. На перерву команду пішли за переваги українців 5:3, а завершився матч з рахунком 9:4.

Аргентина розгромила Казахстан і пробилася у півфінал ЧС-2024 з футзалу, наколотивши 6 голів протягом тайму

У першому таймі команди на двох забили 8 м'ячів – за цим показником поєдинок повторив рекорд кількості голів у першій 20-хвилинці у іграх плей-офф чемпіонату світу з футзалу. Раніше таку кількість голів бачили у першому таймі матчу плей-офф ЧС-2016 між Таїландом та Азербайджаном (4:4).

Зазначимо, що суперником України у півфіналі ЧС стане Бразилія, яка здолала Марокко (3:1). Півфінальна гра пройде 2 жовтня. До слова, для "синьо-жовтих" це перший вихід до півфіналу за 28 років.