Чемпіонат світу з футзалу, 1/4 фіналу

Казахстан – Аргентина – 1:6

Голи: Турсагулов, 34 – Роза, 22, Клаудіно, 27, Арр'єта, 29, 36, Корсо, 33, Боло, 34

Вилучення: Турсагулов, 36

У груповому етапі ЧС-2024 з футзалу команда Казахстану набрала 7 очок і стала другою. У 1/8 фіналу збірній вдалося вибити з турніру чинного чемпіона – Португалію (2:1). Аргентина фінішувала першою у групі Е (9 очок), а на старті плей-офф розібралася з Хорватією (2:0).

Перші 20 хвилин зустрічі пройшли без голів. У другому таймі збірна Аргентини не на жарт розійшлася: гості відправили аж 6 м'ячів у ворота суперників, серед них дубль Арр'єти. Казахстан же зумів відповісти лише одним голом – на 34-й хвилині Турсагулов забив, а на 36-й отримав червону картку і покинув зал.

У півфіналі чемпіонату світу з футзалу суперником Аргентини стане Франція, яка обіграла Парагвай (2:1). Раніше до 1/2 фіналу турніру вийшла також збірна України. Вона зіграє з Бразилією 2 жовтня.