9 вересня 2023 , 00:05 / Читать на русском

Збірна України з футзалу зустрічалася з Іспанією в рамках півфіналу Євро-2023.

Футзал. Євро-2023 U-19, півфінал

Україна U-19 – Іспанія U-19 – 2:3

Голи: Рибицький, 17, Сніцаренко, 24 – Тапіас, 2, Панадес, 3, Рамос, 25

Збірна України пробилася у півфінал з першого місця групи B. "Синьо-жовті" стартували з поразки від Італії, але перемоги над Словенією та Фінляндією дозволили нашій команді вийти у півфінал.

Україна U-19 познущалася над Фінляндією та вийшла у півфінал Євро-2023 з футзалу

Вже на 3-й хвилині матчу українці програвали 0:2. До перерви Україна все ж скоротила відставання зусиллями Дмитра Рибіцького, а на початку другого тайму Денис Сніцаренко зрівняв рахунок. Однак Іспанія швидко повернула собі перевагу завдяки голу Віктора Рамоса. Відігратися нашій команді вже не вдалося.

Таким чином, Україна вдруге поспіль зупинилася за крок від фіналу. У 2022 році синьо-жовті у півфіналі поступилися одноліткам з Португалії (1:4).

У фіналі юнацького Євро-2023 Іспанія зіграє з Португалією, яка у півфіналі впоралася зі Словенією (3:2). Поєдинок відбудеться у неділю, 10 вересня.