Тренер Довбика наїхав на гравців Роми після поразки від Інтера: "Ганьба"

21 жовтня 2024 , 09:30 / Читать на русском

Головний тренер Роми Іван Юріч прокоментував поразку "вовків" від Інтера (0:1) у 8-му турі Серії А.

"Ми почали трохи боязко, мені не сподобалися перші 15 хвилин. Потім все було добре, поки ми не пропустили. Гол був фактично випадковим, у таких матчах за це дорого платять. Інколи ми грали дуже добре, створювали моменти, але не використовували їх. Ми допустили занадто багато технічних помилок. Пропускати такий гол – ганьба.

Довбик не забив і "вкрав" гол у партнера-піжона – Рома прикро програла Інтеру перед матчем проти Динамо

Це прикро, тому що команда зіграла відмінний матч. Нам потрібно підняти рівень якості в останній третині поля і бути ще більш небезпечними. Проти Інтера це нелегко, але ми справді обмежили їх майже у всьому та провели дуже серйозний матч.

Дуже шкодую про сьогоднішній вечір, тому що публіка була задоволена багатьма речами. Ми повинні здобути результат, щоб відновити атмосферу. Все інше – балачки", – наводить слова Юріча TUTTOmercatoWEB.

Нагадаємо, українець Артем Довбик у грі з Інтером провів на полі усі 90 хвилин, але результативними діями не відзначився.