Президент Фенербахче потрапив під зливу сміття на стадіоні та звалився від удару – відео дикунства

18 серпня 2024 , 14:28 / Читать на русском

Турецька Суперліга продовжує дивувати гучними скандалами за участі фанатів.

Турецькі фани черговий раз проявили дикунство під час поєдинку другого туру Суперліги між Гезтепе та Фенербахче. Підопічні Жозе Моурінью виграли перший тайм з комфортною перевагою у два м'ячі (2:0).

Ліга чемпіонів: Зальцбург став суперником Динамо, Фенербахче з Моурінью вилетів від Лілля

Але радість на стадіоні була затьмарена тим, що значну частину вболівальників "канарок" затримали на вході. Президент Фенербахче Алі Коч хотів підійти до гостьового сектору, щоб підтримати власних вболівальників. Однак по дорозі на нього посипався шквал сміття, який кидали фанати суперника. А в якийсь момент невідомий чоловік у білій футболці поштовхом у спину збив Коча з ніг. Босу Фенербахче вдалося уникнути серйозних пошкоджень – під супроводом охорони він сховався у підтрибунному приміщення.

Особу нападника вже встановили. Його звати Фатіх Озкан – чоловік мав при собі акредитацію працівника Гезтепе. Кривдника затримали та доправили до поліційного відділка. До слова, по перерві Гезтепе звів матч до нічиєї –  2:2.