Ліга чемпіонів. Третій кваліфікаційний раунд. Матчі відповіді

Твенте (Нідерланди) – Зальцбург (Німеччина) – 3:3 (перший матч 1:4)

Голи: Хільгерс, 43, ван Хооренбек, 64, Стенй, 87 – Чергорд, 17, Нене, 25, Єо, 46

Фенербахче (Туреччина) – Лілль (Франція) – 1:1 (перший матч 1:2)

Голи: Діакіте, 90+1 (п) – Девід Дж., 116

АПОЕЛ (Кіпр) – Слован (Словаччина) – 0:0 (перший матч 0:2)

Вилучення: Петровіч, 81 (АПОЕЛ)

Буде Глімт (Норвегія) – Ягеллонія (Польща) – 4:1 (перший матч 1:0)

Голи: Фет, 34, 56, Маатта, 38, Гег, 71 – Берг, 4 (а)

Нереалізований пенальті: Чергорд, 73

ПАОК – Мальме – 3:4 (перший матч – 2:2)

Голи: Тайсон, 21, Куліеракіс, 43, Живковіч, 45+4 – Нанасі, 10, 45, Зеттерстрем, 90+6, Крістіансен, 99

Ференцварош – Мідтьюлланд – 1:1 (перший матч 0:2)

Голи: Сіссе, 17 – Серенсен, 50

Роял Уніон Сент-Жилуаз – Славія Прага – 0:1 (перший матч 1:3)

Голи: Юречка, 84

Стяуа (Румунія) – Спарта Прага – 2:3 (перший матч 1:1)

Голи: Олару, 60, Еджума, 85 – Бірманчевіч, 13, 28, Гараслін, 37

Фенербахче на чолі з Жозе Моурінью вилетів від Лілля. Перший поєдинок завершився перемогою французького клубу (2:1). У матчі-відповіді основний час минув без голів, але аж на 90+1 Діакіте додав перцю цій зустрічі, зрізавши м'яча у власні ворота та подарувавши шанс туркам. Однак вони ним не скористалися.

В екстра-таймі Лілль залишився у меншості – пряму червону отримав Манді. Але канадський форвард Лілля Джонатан Дейвід поставив вирішальну крапку, реалізувавши пенальті – 1:1. А за сумою двох ігор (3:1) далі йдуть французи.

Твенте і Зальцбург влаштували фанатам яскраве видовище. К'єргор і Нене у першому таймі забезпечили комфортну перевагу австрійцям, але Хілгерс ще до перерви скоротив відставання.

По перерві Єо знову збільшив відрив, але ван Хооренбек скоротив відставання Твенте. К'єргор не реалізував пенальті на 72-й хвилині, через що Зальцбург міг заплатити дуже високу ціну, адже Стейн зрівняв рахунок наприкінці зустрічі – 3:3! Однак перша гра завершилася мінімальною перемогою австрійців, тож вони ідуть далі. Саме Зальцбург в останньому турі кваліфікації ЛЧ зустрінеться з Динамо.

ПАОК і Мальме теж розіграли справжній трилер на полі. Нанасі відкрив лік забитим м'ячам і вивів шведів вперед на 10-й хвилині, однак легенда Шахтаря і Металіста Тайсон забив гол-цукерку. Бразилець виконав штрафний з лівого флангу, ефектно закрутивши снаряд у дальній кут – 1:1!

До перерви грецький клуб забив ще двічі, а Мальме відповів голом Нанасі. Увесь другий тайм ПАОК вів у рахунку, але Зеттерстрем на 90+6 хвилині перевів гру в екстра-тайми. На початку першого з них Крістіансен забив гол, який вивів Мальме у наступний раунд.