Колос з Інгульцем голів не забили – новачок здобув перше очко в УПЛ

10 серпня 2024 , 19:56 / Читать на русском

Колос у другому турі чемпіонату УПЛ приймав на своєму полі новачка еліти – Інгулець.

УПЛ. 2-й тур

Колос – Інгулець – 0:0

Колос у 1-му турі розписав виїздну нічию з Оболонню (2:2), у той час, як Інгулець відзначив своє повернення до еліти гостьовою поразкою від Зорі (1:2).

Зоря на класі здолала Чорноморець та очолила таблицю УПЛ

Зрозуміло, що у грі 2-го туру обидві команди бажали здобути першу перемогу. Особливо Колос, який відкривав домашній сезон.

Втім, до перерви єдиний гострий момент створили гості. На 39-й хвилині Волохатий прийняв м'яч у центрі штрафного, розвернувся і завдав сильного удару. Воротар Колоса Пахолюк у стрибку врятував свою команду.

Крім цього моменту гостроти біля обох воріт не було, а гра точилася переважно у центрі поля.

У другому таймі ситуація трохи покращилася, команди пожвавішали й моментів стало трохи більше. У Колоса непогану нагоду забити мав Гагнідце і майже "вбивчу" – Топалов. У Інгульця двічі небезпеку створював Козак.

Проте, м'яч вперто не йшов ні в одні, ні  в інші ворота.

У підсумку маємо нульову нічию. Для Колоса вона вже друга у сезоні. А Інгулець здобув перший бал після повернення в УПЛ.