Ворскла знищила Лівий Берег – жахливий ляп воротаря новачків УПЛ і злощасні останні хвилини

9 серпня 2024 , 17:22 / Читать на русском

У другому турі УПЛ Ворскла розтрощила Лівий Берег.

УПЛ. Другий тур

Лівий Берег – Ворскла – 0:3

Голи: Челядін, 50, Ковталюк, 68, М'якушко, 90+3

Новачки УПЛ з Лівого Берега стартували в елітному дивізіоні з мінімальної поразки від ЛНЗ на останніх секундах (0:1). А Ворскла у першому турі зазнала фіаско в матчі з Шахтарем (0:5).

Кривбас зазнав дебютної поразки від Вікторії Пльзень в історичному матчі Ліги Європи

Кияни та полтавці продемонстрували блідий стартовий тайм, не завдавши жодного удару у площину воріт. Більше м'ячем володіла Ворскла (61%). На пеперву колективи пішли, так і не відкривши рахунок.

Врешті лік забитим м'ячам на початку другого тайму відкрила полтавська команда. Голкіпер Лівого Берега Механів прикро помилився, випустивши м'яч з рук – снаряд потрапив прямо під ноги Челядіну, а тому залишилося вразити порожні ворота – 1:0.

Трохи згодом Челядін записав у свій актив ще асист. Артем навісив на дальню стійку на Ковталюка,  а форвард замкнув, подвоївши перевагу Ворскли. Кияни так і не змогли відквитати жодного голу.

Натомість вже у компенсований час М'якушко довів рахунок до розгромного – 3:0.