Олімпія – Полісся – 2:0 – відео голів та огляд історичного дебюту житомирців в Лізі конференцій

25 липня 2024 , 23:54 / Читать на русском

Полісся вперше в історії зіграло в єврокубках. На жаль, у дебютній грі програло Олімпії. Відео голів та огляд матчу дивіться на Спорт 24.

Полісся лише входить у сезон під керівництвом нового тренера Імада Ашура та після масштабних змін у складі. У стартовому складі житомирців вийшли одразу чотири новачки – Євген Волинець, Едуард Сарапій, Олексій Гуцуляк та Георгій Майсурадзе.

Полісся зазнало історичної поразки у єврокубках, поступившись словенській Олімпії – Волинець врятував від розгрому

"Вовки" непогано провели перший тайм і досить впевнено контролювали хід гри. До небезпечних моментів в атаці не доходило, але й суперник не вражав активністю. Все змінилось по перерві. Підопічні Ашура збавили темп і притиснулись до власних воріт. Олімпія покарала миттєво й двічі змусила Волинця виймати м'яч із власної сітки.

Реабілітуватись Полісся матиме змогу через тиждень у матчі-відповіді. Номінально домашній поєдинок житомирської команди відбудеться 1 серпня, стартовий свисток пролунає о 19:00.