Шахтар мінімально здолав володаря Кубка Туреччини: гол-красень від бразильця

17 липня 2024 , 21:31 / Читать на русском

Чемпіон України провів черговий спаринг на зборах у Словенії проти володаря Кубка Туреччини – Бешикташа.

Контрольний матч

Шахтар – Бешикташ – 1:0

Гол: Егіналдо, 66.

Гранд турецького футболу Бешикташ у минулому сезоні в чемпіонаті зіграв не дуже вдало – 6-е місце. Проте команда виборола Кубок країни.

Динамо мінімало обіграло учасника клубного ЧС

Для чемпіонів України це був вже 5-й товариський матч у міжсезоння. Раніше підопічні Маріно Пушіча розгромили Сараєво (4:1), розписали нічию з Хайдуком (1:1), поступилися Бачці-Тополі (0:1) та розбили іншого представника турецької Суперліги – Різеспор (5:0).

Гру проти клубу зі Стамбула "гірники" розпочали майже у основному складі.

Шахтар: Різник, Траоре, Бондар, Судаков, Зубков, Азаров, Бондаренко, Матвієнко, Вінісіус Тобіас, Марлон, Кевін.

На другий тайм Пушіч випустив абсолютно новий склад. За Шахтар дебютував 21-річний тунісець Алаа Грам, який сформував пару центрбеків з іншим новачком Бартолом Франьїчем. Шульзі Фарині довелося виходити на незручний правий фланг оборони, а Егіналдо довірили роль центрфорварда.

Єдиний гол у ворота суперників Шахтар провів на 66-й хвилині. Бразилець Егіналдо, хоч і не відзначається гренадерським зростом, перевисів у штрафному захисників суперників та відправив м'яч у самісіньку дев'ятку. Гол вийшов дуже ефектним.

20 липня "гірники" зіграють з новачком АПЛ – Іпсвічем.