Нідерланди – Англія: відомо, хто став найкращим гравцем півфіналу Євро-2024

11 липня 2024 , 00:24 / Читать на русском

Англія стала другим фіналістом Євро-2024, здолавши Нідерланди з рахунком 2:1.

Збірна "Трьох левів" зуміла здолати Нідерланди. Однак найкращим гравцем поєдинку став саме гравець збірної Нідерландів.

Англія шокувала Нідерланди голом на 90-й і стала другим фіналістом Євро – суддівський скандал та "джокери" Саутгейта

Хаві Сімонс відкрив рахунок ще на 7-й хвилині і за свою гру отримав 7.7 та 7.6 балів від статистичних порталів Sofascore та WhoScored відповідно. Він за 89 хвилин забив, віддав 33/38 (87%) точних передач, мав успіх у п'яти вдалих обведеннях та зробив 53 дотики до м'яча. Найгіршим виявився гравець Англії  Ваут Веггорст: Sofascore поставив футболісту 6.3, а WhoScored 5.9.

Нагадаємо, що у фіналі Англії зіграє з Іспанією, яка раніше здолала Францію. 14 липня, 22:00, берлінський Олімпіаштадіон – Європа матиме нового короля.