Фатальне повернення Лєвандовскі у відеоогляді матчу Польща – Австрія – 1:3

21 червня 2024 , 21:54 / Читать на русском

Польща зазнала поразки у поєдинку з Австрією на Євро-2024. Відео голів та огляд поєдинку дивіться на Спорт 24.

Австрія зуміла швидко вийти вперед завдяки голу Траунера. Втім, ще до перерви Пйонтек відновив паритет, підхопивши заблокований удар Беднарека.

Польща програла Австрії та майже вилетіла з Євро-2024 – нефартове повернення Лєвандовскі

По перерві на полі з'явився Роберт Лєвандовскі, який лише оговтався від травми. Втім, щойно кеп вийшов на поле – поляки пропустили від Баумхартнера. Вишенькою на торті став пенальті у виконанні Арнаутовіча. Попри перевагу у результаті, Австрія продовжувала атакувати, не даючи Щенсни покою.

Здобувши перемогу над Польщею з рахунком 3:1 Австрія порівнялася за очками з Францією та Нідерландами (у всіх по 3 бали). "Кадра" з нулем розташувалася на останньому місці.