Асисти Довбика і Циганкова у відеоогляді матчу Алавес – Жирона – 2:2

11 травня 2024 , 09:48 / Читать на русском

Жирона на виїзді втратила очки з Алавесом у 35-му турі Прімери. Відео голів та огляд поєдинку дивіться на Спорт 24.

Жироні знадобилося лише чотири хвилини, щоб відкрити рахунок. Віктор Циганков навісив з кутового, а Ерік Гарсія замкнув головою.

Жирона з асистами Довбика і Циганкова втратила перемогу над Алавесом на 90+9

Однак вже за лічені хвилини Алавес відновив паритет. Джуліано Сімеоне у межах штрафного покотив на Йона Гуріді, а той засмутив Гассанігу – 1:1. На останній хвилині основного часу першого тайму підопічні Мічела знову вийшли вперед. Циганков у штрафному гостей віддав на Довбика, Артем п'яткою ефектно переадресував м'яч Янхелю Еррері, а той влучно пробив – 2:1.

Однак поїхати додому з трьома очками каталонцям не вдалося. На 90+9 Гуріді оформив дубль і встановив остаточний рахунок – 2:2.

Зараз Жирона перебуває на другому місці Ла Ліги, маючи 75 пунктів у активі. Але в спину дихає Барселона, яка відстає лише на 2 очки. У підопічних Хаві один матч у запасі. Нагадаємо, команда Довбика і Циганкова раніше здобула історичну путівку в Лігу чемпіонів.