Мудрик визнаний найкращим гравцем матчу проти Лідса

29 лютого 2024 , 13:26 / Читать на русском

Гравець збірної України Михайло Мудрик вразив своєю грою в останньому матчі Челсі проти Лідса.

Українець допоміг "синім" перемогти та пробитися в чвертьфінал Кубка Англії. В першому таймі Михайло відгукнувся на передачу партнера і точним ударом в кут воріт вивів свою команду вперед. У підсумку Челсі здобув непросту перемогу 3:2 та пройшов далі.

Мудрик забив гол і допоміг Челсі вийти у чвертьфінал Кубка Англії

Зусилля Мудрика не були марними. Пресс-служба команди повідомила, шо вінгер став найкращим гравцем матчу проти Лідса. "Зірка минулої ночі", – йдеться в публікації Челсі в X.

Натомість за версією Sofascore Мудрик має третю найвищу оцінку в складі лондонців. Портал оцінив дії українця в 7,3 бала. Краще себе проявили півзахисники Кайседо та Фернандес, які отримали оцінку 7,7.

До слова, гол у ворота Лідса став для Михайла першим у 2024 році. Загалом у цьому сезоні в його активі 27 матчів, у яких екс-гравець Шахтаря забив 5 голів та віддав три результативні передачі.