Мудрик розповів про своє пошкодження, яке отримав у грі з Крістал Пелас

28 грудня 2023 , 10:31 / Читать на русском

Вінгер Челсі Михайло Мудрик прокоментував серйозність трами, що він отримав у поєдинку з Крістал Пелас.

Українець не зміг дограти поєдинок проти "орлів" і залишив поле на 71-й хвилині.

Четвертий гол Мудрика за лондонців у відеоогляді матчу Челсі – Крістал Пелас – 2:1

"Епізод з ушкодженням? Я сподіваюся, що нічого серйозного. Завтра буде видніше", – наводить слова українця Telegram-канал Legioners.ua.

Нагадаємо, в грі з Крістал Пелас оборонець гостей Натаніель Клайн провів підкат ззаду проти українця. Через хвилину після цього епізоду на полі Мудрика замінив Армандо Броя.

Додамо, що саме гол українського вінгера допоміг Челсі перемогти Крістал Пелас у матчі 19 туру АПЛ. Мудрик відкрив рахунок на 13 хвилині після пасу Гюсто. Перемогу ж "пенсіонерам" приніс Мадуеке. Англієць реалізував пенальті на 89 хвилині. У підсумку Челсі тріумфував з рахунком 2:1.

Після першого кола в активі "синіх" 25 очок і вони посідають 10 місце в турнірній таблиці АПЛ.