Атлетіко розгромив Осасуну з голами зіркових форвардів

19 лютого 2022 , 19:09 / Читать на русском

Атлетіко легко впорався з Осасуною в матчі 25-го туру Ла Ліги (3:0).

Вже на 3-й хвилині Жоау Феліш завдав сильного удару під поперечку та не залишив жодних шансів голкіперу – Атлетіко повів у рахунку. Осасуна намагалась відігратись, проте підопічні Сімеоне повністю взяли гру під свій контроль.

Фіаско Евертона без Миколенка, важка перемога Ліверпуля та порятунок Челсі – 26 тур АПЛ

По перерві господарі матчу заграли активніше та почали пробивати по воротах суперника, але захисники Атлетіко всі удари блокували. Луїс Суарес на 59-й хвилині подвоїв результат, а аргентинець Корреа наприкінці другого тайму забив третій м'яч та поставив крапку в поєдинку. Атлетіко перемагає у 25-му турі Ла Ліги (3:0).

У підсумку, Атлетіко розташовується на 4-й сходинці у турнірній таблиці (42 очки), а Осасуна посідає 9-ту позицію (32 пункти).