Мілан – Інтер – 0:2 – відео голів та огляд півфіналу Ліги чемпіонів

11 травня 2023 , 00:58 / Читать на русском

Інтер здолав Мілан (2:0) у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Відео голів та огляд матчу дивіться на Спорт 24.

"Нерадзуррі" знищили "россонері" за 11 стартових хвилин. Едін Джеко відкрив рахунок, після розіграшу кутового. Вже незабаром Генріх Мхітарян скористався провалом оборони господарів та розстріляв Меньяна. Вірменин міг ще до перерви оформлювати дубль. Чалханоглу метрів з 20-ти вгатив у стійку. Мхітарян опинився першим на м'ячі, але влучив у кіпера.

Інтер знищив Мілан на очах Шевченка та зробив заявку на фінал Ліги чемпіонів

По перерві Мілан оговтався. Мессіас і Тоналі мали чудові нагоди скоротити відставання, однак так і не скористались ними. Тож Інтер майже гарантував собі путівку до першого з 2010 року фіналу Ліги чемпіонів.

Додамо, матч-відповідь відбудеться 16-го травня. За ще одну путівку у фінал ЛЧ поборються Реал Мадрид та Манчестер Сіті. В першому матчі 1/2 фіналу "бланкос" і "містяни" розписали нічию (1:1).