Брутальний Зінченко у відеоогляді матчу Спортінг – Арсенал – 2:2

10 березня 2023 , 00:50 / Читать на русском

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи Арсенал на виїзді зіграв внічию зі Спортінгом. Відео голів дивіться на сайті "Спорт 24".

Український легіонер "канонірів" Олександр Зінченко вперше вийшов у стартовому складі на поєдинок Ліги Європи. І став одним із найяскравіших гравців першого тайму, хоча й не відзначився результативними діями.

Бійка Зінченка у феєрії Арсенала, дике дербі Уніонів, Байєр покарав росіянина: 1/8 фіналу Ліги Європи

Саліба до перерви вивів Арсенал уперед. А Зінченко брутально поборовся зі суперником і щось довго доводив арбітру, за що схопив "гірчичника". Команда українця не зуміла втримати перевагу – ще до перерви рахунок зрівняв Інасіо.

В другому таймі португальці вирвалися вперед завдяки Паулінью. Однак далі підопічним Артети усміхнулася удача – м'яч зрикошетив від Моріти у ворота Спортінга. 2:2 – володар путівки у чвертьфінал Ліги Європи стане відомим рівно через тиждень, 16 березня.