Англія розгромила Уельс та вийшла в 1/8 фіналу ЧС-2022 – переможний дубль Рашфорда

29 листопада 2022 , 22:54 / Читать на русском

Англія впевнено здолала Уельс, позбавивши валлійців ЧС-2022.

ЧС-2022. Група В

Уельс – Англія – 3:0

Голи: Рашфорд, 50, 68, Фоден, 52

Збірна Англії домінувала протягом всього першого тайму. "Три леви" створювали небезпечні моменти та намагалися відкрити рахунок, однак валлійці гідно оборонялися.

США виграли битву з Іраном за плей-офф ЧС-2022 – зірка Челсі ціною здоров'я забив єдиний гол

По перерві підопічні Саутгейта все ж зуміли досягти свого. На 50-й хвилині Рашфорд забив розкішний гол зі штрафного, а за лічені хвилини Фоден подвоїв перевагу команди, точно пробивши після подачі Кейна. На цьому англійці не зупинилися та продовжували атакувати, не давши господарям перетнути центр поля.

Зрештою, на 68-й Рашфорд оформив дубль – він чітко розібрався із захисниками та зробив рахунок 3:0. Валлійці дещо активізувалися, почали пробивати по воротах суперника, та забити не вдалося.

Тож, англійці виходять у плей-офф ЧС, а Уельс залишається за межами турніру.