Манчестер Юнайтед на виїзді переміг Брентфорд: Роналду не забив і розізлився через заміну

19 січня 2022 , 23:54 / Читать на русском

"Червоні дияволи" дотиснули новачка АПЛ.

Господарі доволі довго втримували власні ворота на замку. Відкрити рахунок МЮ зміг лише по перерві.

Челсі втратив перемогу над Брайтоном

Еланга відгукнувся на пас Фреда і забив надзвичайно важливий м'яч. Гостям стало значно простіше атакувати і вони двічі скористалися вільними зонами в обороні суперника.

Спершу Фернандеш асистував Грінвуду, а трохи згодом – Рашфорду. Брентфорд зміг забити гол престижу. Відзначився лідер команди Тоні. 1:3.

Цікаво, що на 71-й хвилині Рангнік замінив Кріштіану Роналду. Португалець залишав поле з розгніваним виразом обличчя.

Манчестер Юнайтед залишився сьомим у таблиці (21 матч, 35 очок). Брентфорд – на 14-й сходинці (22 поєдинки, 23 бали).