УКР РУС

Динамо готове зі збитками для себе продати скандального форварда

26 червня 2026 , 00:40 / Читать на русском

Динамо визначилося зі сумою, за яку готове відпустити румунського нападника Владислава Бленуце.

Раніше з'явилася інформація, що Бленуце цікавляться польські Ракув та Вісла. Румунські ЗМІ додають варіант з Бухарестським Динамо.

Скандальний легіонер Динамо може покинути УПЛ заради Іспанії та стати суперником Ваната та Циганкова

"Бленуце прибув до київського Динамо у вересні 2025 року. Українці заплатили за нападника не менше двох мільйонів євро, а Крайова також залишила собі 20% частки від будь-якого потенційного перепродажу. На жаль, у гравця виник конфлікт з уболівальниками, тому він може покинути команду цього літа.

Ситуація Бленуце в київському Динамо погіршилася, коли в його профілі TikTok було виявлено кілька проросійських постів. Невдовзі після цих подій вболівальники жорстко розкритикували гравця, в результаті чого він отримав менше ігрового часу в Україні.

Згідно з інформацією вищезгаданого джерела, київське Динамо просить за гравця не менше 1,3 мільйона євро. Якщо трансфер відбудеться, українці отримають збитки у розмірі 700 000 євро, що є значною сумою, враховуючи, що вони не користувалися послугами Бленуце більшу частину сезону", – пише румунське видання Fanatik.ro.

 

Динамо підписало гравця ПСЖ – Костюк прокоментував гучний трансфер киян