Динамо готове зі збитками для себе продати скандального форварда
Динамо визначилося зі сумою, за яку готове відпустити румунського нападника Владислава Бленуце.
Раніше з'явилася інформація, що Бленуце цікавляться польські Ракув та Вісла. Румунські ЗМІ додають варіант з Бухарестським Динамо.
Скандальний легіонер Динамо може покинути УПЛ заради Іспанії та стати суперником Ваната та Циганкова"Бленуце прибув до київського Динамо у вересні 2025 року. Українці заплатили за нападника не менше двох мільйонів євро, а Крайова також залишила собі 20% частки від будь-якого потенційного перепродажу. На жаль, у гравця виник конфлікт з уболівальниками, тому він може покинути команду цього літа.
Ситуація Бленуце в київському Динамо погіршилася, коли в його профілі TikTok було виявлено кілька проросійських постів. Невдовзі після цих подій вболівальники жорстко розкритикували гравця, в результаті чого він отримав менше ігрового часу в Україні.
Згідно з інформацією вищезгаданого джерела, київське Динамо просить за гравця не менше 1,3 мільйона євро. Якщо трансфер відбудеться, українці отримають збитки у розмірі 700 000 євро, що є значною сумою, враховуючи, що вони не користувалися послугами Бленуце більшу частину сезону", – пише румунське видання Fanatik.ro.
Динамо підписало гравця ПСЖ – Костюк прокоментував гучний трансфер киян