Вже сьогодні румунський нападник Динамо Владислав Бленуце має вирушити на тренувальний збір "біло-синіх" в Австрії. Про це повідомило видання Gazeta Sporturilor.

За інформацією джерела, футболіст хоч й залишається в столичному клубі, але агенти Бленуце продовжують пошук нового клубу. Динамо навіть надало Владіславу декілька додаткових днів відпустки через сімейну подію, тому він пропустив першу частину зборів.

Нещодавно стало відомо, що Бленуце потрапив на радари бухарестського Динамо, але перехід зірвався, оскільки нападник вже був заграний за дві команди у сезоні 2025/26.

Окрім Румунії, Бленуце може перейти в Іспанію: Кадіс з Сегунди активно цікавиться гравцем, як і польські Ракув та Вечиста, а також чеська Сігма Оломоуц. Динамо планує продати румуна і не хоче віддавати його в оренду.

Бленуце перейшов в Динамо з Універсітаті Крайови майже за 2 мільйони євро. У минулому сезоні в його активі 1 гол в 12 матчах за киян у всіх турнірах.

Мексика розгромила Чехію на ЧС-2026, історичний вихід ПАР до плей-офф Мундіалю