УКР РУС

ЛНЗ офіційно відпустив екс-гравців Динамо та Шахтаря перед дебютом у єврокубках

22 червня 2026 , 16:41 / Читать на русском

ЛНЗ вирішив оновити склад перед новим сезоном.

Черкаський клуб офіційно оголосив про відхід двох футболістів – досвідченого півзахисника В'ячеслава Танковсього та молодого Марка Подоляка. Сторони припинили співпрацю за взаємною згодою сторін. 

Гуцуляк та екс-гравець Динамо покидають Полісся – Буткевич не зміг домовитись

Танковський виступав за ЛНЗ з 2025 року. У минулому сезоні провів 20 поєдинків. В'ячеслав є вихованцем Шахтаря. Також грав за Маріуполь, Металіст, СК Дніпро-1 та Полісся. Є ймовірність, що наступним клубом хавбека буде Буковина. 

22-річний Подоляк розпочинав кар'єру в академії Динамо. Потім виступав у Польщі та Іспанії. За ЛНЗ провів лише одну хвилину. 

Буковина офіційно підписала капітана клубу УПЛ після підвищення в класі