ЛНЗ офіційно відпустив екс-гравців Динамо та Шахтаря перед дебютом у єврокубках
ЛНЗ вирішив оновити склад перед новим сезоном.
Черкаський клуб офіційно оголосив про відхід двох футболістів – досвідченого півзахисника В'ячеслава Танковсього та молодого Марка Подоляка. Сторони припинили співпрацю за взаємною згодою сторін.
Гуцуляк та екс-гравець Динамо покидають Полісся – Буткевич не зміг домовитисьТанковський виступав за ЛНЗ з 2025 року. У минулому сезоні провів 20 поєдинків. В'ячеслав є вихованцем Шахтаря. Також грав за Маріуполь, Металіст, СК Дніпро-1 та Полісся. Є ймовірність, що наступним клубом хавбека буде Буковина.
22-річний Подоляк розпочинав кар'єру в академії Динамо. Потім виступав у Польщі та Іспанії. За ЛНЗ провів лише одну хвилину.
Буковина офіційно підписала капітана клубу УПЛ після підвищення в класі