Найбільша бійка у баскетболі: прийоми з боротьби, брутальні удари та шок Рауля на матчі Реал – Партизан

28 квітня 2023 , 10:26 / Читать на русском

Другий матч чвертьфінальної серії плей-офф Євроліги між Реалом та Партизаном завершився сутичкою.

Інцидент стався за 1 хвилину 40 секунд до завершення зустрічі на домашній арені мадридського Реала.

"Мені аплодував Фідель Кастро": олімпійська чемпіонка-92 – про історичне золото України і вбитого чоловіка

Захисник Партизана Кевін Пантер намагався пройти під кільце, однак його жорстко заблокував гравець "вершкових" Серхіо Люль. Спершу бійка зав'язалась між цими двома гравцями, а вже за мить до сутички приєднались їхні партнери, зокрема, з лавки запасних. На матчі також був присутнім легенда футболу Рауль, він намагався зупинити чубанину.

Судді дискваліфікували усіх учасників побоїща – 21 гравця. Після чого в обох колективах не залишилось бодай 2-х гравців, які могли б дограти матч. Тож, перемога дісталася сербам, які на вели в рахунку 95:80.

Партизан збільшив відрив від мадридців у серії (2:0). Наступний поєдинок між командами відбудеться в Белграді 2-го травня.