Напередодні польський клуб Проект Варшава у матчі-відповіді здолав італійську Монцу з рахунком 3:1, повторивши результат першого поєдинку, і став володарем Кубка виклику ЄКВ (європейської конфедерації волейболу). Цей турнір команда виграла вперше.

У складі поляків переможцем став також український блокувальник Юрій Семенюк. У першій грі наш земляк набрав 14 очок, що стало четвертим показником результативності у команді. Також він став найкращим за результативним блоком (5 очок) та ейсами (2). У повторному поєдинку до 10 очок Юрій додав три блоки та один ейс. Як наслідок, українець став MVP фінальної серії (вперше в кар'єрі). На нагородження Юрій вийшов з українським прапором і не зміг стримати сліз.

Нагадаємо, Семенюк проводить свій другий сезон у Проект Варшава, який став четвертим польським клубом, що вигравав волейбольний Кубок виклику.