Олімпійський відбір. Третій тур

Бразилія – Україна – 3:2 (36:38, 25:20, 21:25, 25:18, 15:11)

Підопічні Угіса Крастіньша поступилися чинним бронзовим призерам чемпіонату світу – Бразилії.

У першому сеті "Синьо-жовті" дотиснули бразильців за рахунку 38:36. Друга партія залишилася за господарями – 25:20. У двох наступних сетах знову виграли бразильці. На старті тайбрейку Україна та Бразилія вели близьку боротьбу, однак господарі майданчика змогли вийти вперед та перемогли з підсумковим рахунком 15:11.

Після третьої поразки Україна залишилася на шостому місці у таблиці групи А. Зазначимо, що наступними суперниками українців будуть волейболісти з Катару. До слова, у попередніх матчах кваліфікації "синьо-жовті" здобули одну перемогу: у другому поєдинку обіграли Іран (3:0). Із таким же рахунком програли Кубі та Італії 0:3.