"На початку вони гарно прочитали нашу гру, у нас не виходило розігнатися. Складалося враження, що вони на два кроки вперед нас читають. Зробив заміни з двох причин: щоб ті, хто у запасі, змогли подивитися з боку. І щоб ті, хто виходить, змогли потрапити у ритм гри.
У першій партії це не вийшло, а ось у другій вийшло – почали виправляти власні ж помилки у нападі. Багато чого почало виходити. Але коли граєш зі Словенією на "більше-менше", вони дуже добре тримають у напрузі та грають за таких умов. Вони взагалі жодного очка не віддавали. Змогли нас зламати.
У третій партії проти таких команд, як Словенія, важливо мати агресивну подачу. Без неї – без варіантів, бо відсоток нападу з ідеальним прийомом у них кращий. Тому нам потрібно було відтиснути їх від сітки. Певним чином у нас це виходило, і коли у нас це виходило, то могли будувати блок та захист. Четверта партія – так, гарно вели, але кінцівка... Напевно, вони десь на своєму досвіді змусили нас прийняти не найкращі рішення.
У них дуже сильний блок. Там два гравці, у яких він не такий сильний, намагалися по максимуму це використати. А у нападі вони дуже добре теж проти нього змогли впоратися, маєм визнати.
Висновки від Євро? Позитивні. Ми розпочали повільно, у нас мало що виходило, але потім росли по результату та грі. Навіть зараз взяти – останні три партії, рахунок за великим рахунком рівний. Гідно грали. Для українського волейболу, думаю, це успіх. Не потрібно звикати до перемог, вони не так просто виходять.
У Ріо-де-Жанейро буде непросто. Туди їдуть і європейські команди – з топ-16 чемпіонату Європи, плюс бразильці, кубинці, іранці. У Північній Америці чемпіонат – Куба була у топ-4, може навіть у медалях. Іранці – так само, там дуже високого рівня турнір", – сказав Крастіньш для Суспільне Спорт.