Збірна України вперше в історії обіграла Італію – чинного чемпіона світу. Матч завершився яскравою перемогою "синьо-жовтих" у трьох сетах, а Плотницький став найрезультативнішим гравцем.

"Італія cильна, топова команда, одна з найкращих. Останні два чемпіонати світу вигравали не в повному складі, про це не треба забувати. У грі проти нас в них трішки не полетіла подача, мені здається, вони багато помилялися. А потім і ми гарно приймали, коли треба було. Загалом ми заслужено виграли, 100%, тому що зіграли дуже надійно. Особливо, мені здається, з цих перших м'ячів в партії.

У кожній партії починали дуже добре, не було якихось провальних серій. Що мені сподобалося в першій партії – було трішки проблем, але витримали, не було так, як з бразильцями – зовсім інше відчуття було.

Мені сподобалось, що команда вже трішечки легше сприймає такі ситуації, коли тебе суперник може або наздогнати, або перегнати на одне очко – вже немає таких нервових облич чи щось там комусь вже не подобається. Все більше на позитиві і це добре. Це означає, що десь з тренером достукались до того, що навіть якщо ти програєш 1-2 очки, що у нас є теж люди, які виходять і роблять брейки. І навіть якщо це кінцівка партії, то нічого страшного – треба просто зрівняти", – сказав Плотницький у коментарі Суспільне Спорт.

Збірна України з волейболу сенсаційно розбила в Лізі націй Італію, яка є чинним чемпіоном світу