Ролан Гаррос 2024. 1/8 фіналу

Новак Джоковіч (Сербія)– Франсіско Черундоло (Аргентина) – 6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3

Емма Наварро (США) – Аріна Соболенко – 2:6, 3:6

Алекс де Мінаур (Австралія) – Данило Медведєв – 4:6, 6:2, 6:1, 6:3

Джоковіч зумів здолати Фрасіско Черундоло (АТР 27) за 4 години та 40 хвилин. Зауважимо, що суперники зустрілися вперше.

На старті другої партії Новак узяв медичний тайм-аут через проблеми з коліном. Серб звинуватив у цьому організаторів поєдинку, які не достатньо підготували корт. У п'ятому сеті Новак знову впав, послизнувся.

Перемога над аргентинцем стала 370-ю на турнірах Grand Slam. Наразі він є одноосібним лідером за цим показником в історії тенісу. У наступному раунді Ролан Гаррос Джоковіч зіграє проти переможця зустрічі Тейлор Фрітц – Каспер Рууд.

У іншому матчі Соболенко здолала Наварро. Скандальна білоруска взяла перший сет – 6:2, а у другій партії зробила рахунок 6:3. Її суперницею у наступному раунді стане росіянка Андрєєва.

Натомість австралієць Де Мінор зумів вибити з турніру іншого росіянина Данила Мєдвєдєва. Гра завершилася з рахунком 4:6, 6:2, 6:1, 6:3 на користь австралійця. Матч тривав 2 години 46 хвилин. Алекс де Мінаур 7 разів подав навиліт, допустив 3 подвійні помилки та реалізував 7/14 брейк-пойнтів. На його рахунку 51 віннер та 40 невимушених помилок.