Гаель Монфіс (Франція) – Лоренцо Музетті (Італія) – 5:7, 1:6, 4:6

Моюка Учіджіма (Японія) – Аріна Соболенко – 2:6, 2:6

Аранча Рус (Нідерланди) – Олена Рибакіна (Казахстан) – 3:6, 4:6

Міомір Кецманович (Сербія) – Данило Медведєв – 1:6, 0:5 (відмова Кецмановича)

Новак Джоковіч (Сербія) – Роберто Карбальєс Баена (Іспанія) – 6:4, 6:1, 6:2

Частину матчів перенесли з 29 травня через дощ. В одному з поєдинків чоловік першої ракетки України Еліни Світоліної Гаель Монфіс у трьох сетах поступився Лоренцо Музетті за 2 години та 11 хвилин. Тенісисти зустрілися вдруге – раніше Монфіс переграв Музетті на турнірі у Відні. Зауважимо, що за провалом француза слідкувала його кохана Еліна Світоліна.

Аріна Соболенко обіграла представницю Японії Моюку Учіжиму, яка посідає 83-те місце у світовому рейтингу. Зустріч завершилася перемогою білоруски з рахунком 6:2, 6:2. Тенісистки провели на корті 1 годину 4 хвилини.

Єлєна Рибакіна здолала нідерландку Аранчу Рус. Перший сет впевнено забрала казахстанка – 6:3. У другій партії Рибакіна поступалася з брейком, але перемогла з рахунком 6:4.

Новак Джокович обіграв 63 ракетку світу в другому колі Ролан Гаррос-2024. За цей час Джоковіч виконав п'ять подач навиліт, припустився однієї подвійної помилки і реалізував 7 брейк-пойнтів із 12.

Німецький тенісист Олександр Звєрєв (4 ракетка світу) вийшов у третє коло. У своєму матчі він у трьох сетах переграв бельгійця Давіда Гоффена (115) з рахунком 7:6 (7:4), 6:2, 6:2. Суперники перебували на корті 2 години 25 хвилин.

Вийшов до третього кола і Данило Медведєв. Його суперник Міомір Кецмановіч припинив боротьбу у другому сеті за рахунку 6:1, 5:0 на користь росіянина.