"У це особливе свято Дня матері я сповнена вдячності за дорогоцінний дар бути матір’ю для своєї дочки. Вона приносить мені велику гордість і щастя; вона як маленьке диво, яке щодня приносить любов і яскравість у моє життя.

На жаль, багато матерів у моїй рідній країні позбавлені цього важливого зв’язку. У них жорстоко відібрали дітей і насильно відправили до Росії. Агресори наважилися порушити найсвятіший зв’язок – материнство, викравши з родин понад 20 тисяч українських дітей. Зараз ці діти розкидані по всьому регіону, і тільки завдяки нашим спільним зусиллям їх можна повернути.

Приєднуйтесь до мене в місії з підвищення обізнаності про найбільшу операцію з викрадення за останній час. Слідкуйте за bringkidsback_ua – українською ініціативою з повернення всіх викрадених дітей і будьте в курсі останніх подій і способів внести свій внесок.

Разом ми можемо возз’єднати сім’ї та забезпечити матерям можливість знову відсвяткувати День матері зі своїми дітьми", – написала Світоліна на своїй сторінці в Instagram, привітавши всіх із Днем матері та прикріпивши миле фото з донькою.