37-річний тенісист тривалий час не міг повноцінно повернутися до змагань через постійні травми. Останні спроби закінчувались прикрими невдачами. Нарешті потішити вболівальників перемогами вдалось на турнірі в Мадриді.

Надаль поки демонструє впевнену гру і вже розібрався з трьома опонентами. На старті показав майстер-клас 16-річному Дарвіну Бланчу (6:1, 6:0), а у наступному раунді переміг одинадцяту ракетку світу Алекса Де Мінора з Австралії (7:6, 6:3). В 1/16 фіналу влаштував тригодинну битву з аргентинцем Педро Качіним, здобувши непросту звитягу – 6:1, 6:7, 6:3.

До слова, Надаль вперше з вересня 2022 року виграв три матчі поспіль в рамках одного турніру. Тоді він дійшов до 1/8 US Open. Вже сьогодні, 30 квітня, легендарний іспанець зіграє в 1/8 ATP в Мадриді проти чеха Їржі Легечки. Це буде перша особиста зустріч тенісистів в історії.