WTA 1000. Мадрид. Одиночний розряд. Друге коло

Даяна Ястремська (Україна) – Еміліана Аранго (Колумбія) – 2:1 (0:6, 7:5, 6:4).

Ястремська вчетверте в кар'єрі стартувала в основі Madrid Open. Досі на місцевих ґрунтових кортах українка ніколи не проходила до третього кола.

З Аранго, 121-ю ракеткою світового рейтингу, Ястремська досі не зустрічалася. Колумбійка стартувала в Іспанії з кваліфікації та в першому колі основи перемогла Аманду Анісімову, чвертьфіналістку Вімблдона-2022.

Перша партія завершилася за 24 хвилини – із "сухим" рахунком – 6:0 на користь Аранго. Ястремська не відіграла жодного з трьох брейкпойнтів суперниці.

Серія з чотирьох виграних геймів поспіль дозволила Ястремській повести 5:2 в наступній партії. За цього рахунку українка отримала одразу чотири сетболи, але суперниця всі відіграла. Зрівнявши рахунок – 5:5, Аранго програла два вирішальні гейми в сеті.

У останньому сеті після обміну програними подачами Ястремська зробила вирішальний ривок: відігралася з 1:2 та повела 4:2, а згодом відіграла два брейкпойнти та отримала перевагу в три гейми.

Після 2:30 години на корті Ястремська забрала третю партію – 6:4 і здобула путівку до наступного раунду.