ATP-250, Брісбен, Австралія. Раунд 2

Джейсон Каблер (Австралія) – Рафаель Надаль (Іспанія) – 0:2 (1:6, 2:6)

Після перемоги над Домініком Тімом у першому матчі після повернення на корт Надаль зустрівся у другому колі турнірну в Брісбені з австралійцем Кублером.

Суперник іспанця розмістився на 102 рядку світового рейтингу. Нагадаємо, що Рафа через значну перерву поки перебуває у сьомій сотні табелю про ранги ATP.

Для перемоги Надалю вистачило 1 години та 21 хвилини. Іспанець у двох сетах розгромив австралійського тенісиста.

У стартовій партії Кублер зумів розмочити рахунок тільки у шостому геймі. Саме тоді господарю кортів вдалося захистити свою подачу. Однак Надаль впевнено забрав сет з рахунком 6:1.

У наступній партії іспанець дозволив супернику аж двічі взяти гейм на власній подачі. У підсумку перемога в метчі Надаля - 6:1 та 6:2.

Матч 1/4 фіналу іспанець проведе проти ще одного австралійця Джордана Томпсона. Останній займає 55 місце в рейтингу ATP.