"Війна триває і це означає, що це питання не закрите. Наша країна не обирала таку долю. І так само ми не обирали цю участь, що ми вже 1,5 року в стані постійного протистояння з WTA і представниками країн-агресорів.
Дійсно, починаючи з Ролан Гаррос, у мене перестали запитувати про війну. На Вімблдоні в мене просто не було жодної прес-конференції. Так, є відчуття, що в тенісі якомога більше намагаються цю тему замовчувати. Це суто моє особисте враження. За себе я можу сказати, що я докладаю максимум зусиль, щоб продовжувати боротьбу, прояснити всі питання, які в нас є. Також є деякі процеси, які тривають, але через конфіденційну політику ми не можемо розкривати деталі. Будьте впевнені, що ми боремось. У них не вийде винести війну за дужки.
Стосовно використання прапорів, популяризації гравців, сторінок у соцмережах… Усе було обговорено не один раз. І, на жаль, в більшості випадків нас не чують, нас не хочуть чути. Це для мене дуже дивно. Особливо те, що стосується прапорів. Бо таких ситуацій було дуже багато. Ну не вдається їм цього позбутись. Їм реально не вдавалось повністю прибрати прапори, бо вони були й на турнірах, і на церемоніях жеребкування. Що я можу сказати? Це WTA. Це все пояснює.
Насправді було б добре, якби вони прояснили особливості цього статусу, в якому знаходяться так звані нейтральні атлети, що саме мається на увазі. Скажімо, чітко прояснити для початку. Хоча вже для початку не виходить. Тоді хоча б зараз, так, було б непогано прояснити ці особливості так званого нейтрального статусу", – наводить слова Цуренко BTU.