Roland Garros – Grand Slam

1/8 фіналу. Парний змішаний розряд

Марта Костюк (Україна) / Марсело Аревало (Сальвадор) – Сторм Хантер / Джон Пірс (Австралія) – 6:4, 5:7 (12:10)

Українсько-сальвадорський дует впевнено розпочав матч, а у другому сеті на тай-брейку відіграв матчбол суперників за рахунку 8:9 та вирвав перемогу.

Тенісисти провели на корті 1 годину 33 хвилини. Костюк та Аревало за цей час виконали чотири подачі навиліт, припустилися пʼяти подвійних помилок та реалізували 3 з 6 брейк-пойнтів.

Українка вперше зіграє у чвертьфіналі змішаного парного розряду на турнірі Гренд Слем. За вихід у півфінал вона зі своїм партнером боротимуться з дуетом Б'янка Андреєску / Майкл Вінус (Канада / Нова Зеландія). Нагадаємо, що Марта також змагалася в одиночному та парному розрядах, проте вже завершила свою боротьбу.