Roland Garros – Grand Slam

Кваліфікація. Перше коло

Олексій Крутих (Україна) – Алекс Болт (Австралія) – 2:1 (6:3, 6:7(2), 6:4)

Олексій вдало стартував на відборі до основної сітки Відкритого чемпіонату Франції. Українець у трьох сетах розібрався австралійцем Алексом Болтом.

Матч тривав 2 години 31 хвилини. У другому сеті Олексій дозволив супернику зрівняти рахунок, поступившись у тай-брейку. Втім, вирішальний відрізок був за українцем (6:4). За всю дуель Крутих реалізував 4 із 14 брейк-поінтів, двічі подавав на виліт та зробив чотири подвійні помилки. До слова, для Крутих ця гра стала першою у відборі ґрунтового мейджора.

Перша ракетка України серед чоловіків у півфіналі кваліфікації французького турніру поміряється силами з аргентинцем Факундо Діасом Акостою. Окрім Крутих, у відборі Ролан Гаррос продовжує боротись Даяна Ястремська. Дар'я Снігур закінчила змагання на першому раунді кваліфікації.