Madrid Open. Фінал

Карлос Алькарас (Іспанія) – Ян-Леннард Штруфф (Німеччина) – 2:1 (6:4, 3:6, 6:3)

33-річний німець Штруфф (№65 АТР) став головною сенсацією змагань. Ян-Леннард зумів пробитися до фіналу, стартувавши з кваліфікації. З-поміж інших він вибив з турніру одного з головних фаворитів Стефаноса Ціціпаса (№5 АТР).

Штруфф уперше в кар’єрі вийшов у фінал Мастерса і, попри те, зумів полоскотати нерви чинному чемпіону Карлосу Алькарасу (№2 АТР). 20-річний іспанський унікум спокійно виграв перший сет, але несподівано провалив одну зі своїх подач у другій партії, чим Ян-Леннард і скористався. Більшого Алькарас, утім, супернику не дозволив.

Іспанець впевнено виграв вирішальний сет і став усього другим тенісистом в історії, який зумів двічі поспіль тріумфувати у Мадриді. Раніше це вдавалося лише легендарному земляку Алькараса Рафаелю Надалю. Перемога принесла господарю кортів понад 1 млн євро призових та ювілейний 10-й титул АТР в кар’єрі.

Додамо, що на власні очі тріумф Карлоса бачив український футболіст Челсі Михайло Мудрик, що цього разу опинився у ролі вболівальника.