WTA 500. Бад-Гомбург. Трава. Півфінал
Наомі Осака (Японія) – Ван Сію (Китай) – 6:3, 6:3
Колишня перша ракетка світу з Японії Наомі Осака у боротьбі за вихід до фіналу турніру WTA 500 у Бад-Гомбурзі зустрілася з представницею Китаю Ван Сію.
Японка здобула перемогу у двох сетах – 6:3, 6:3, контролюючи хід зустрічі від початку до кінця. У матчі вона виконала один ейс, припустилася трьох подвійних помилок і реалізувала три брейк-пойнти. Її суперниця, натомість, вісім разів помилилася на подачі та не змогла скористатися жодним брейк-шансом.
Цей вихід у фінал став для Осаки першим на трав'яному покритті за вісім років. Востаннє вона доходила до півфіналу на траві у 2018 році на турнірі WTA 250 в Ноттінгемі, де поступилася Ешлі Барті.
Варто додати, що Ван Сіюй раніше перемогла українку Юлію Стародубцеву у 1/16 фіналу на Ролан Гаррос.
Вімблдон-2026: де безкоштовно дивитися матчі Світоліної, Костюк та інших українок



