Українка зуміла здобути бронзову медаль на змаганнях з лижної акробатики у рамках юніорського чемпіонату світу з фристайлу, які проходили в італійській К'єза-ін-Вальмаленко.

Спочатку Брикіна успішно подолала кваліфікацію і склала компанію п'ятьом конкуренткам у фіналі, де талановита спортсменка виконала сальто назад із двома гвинтами. Судді оцінили її дії у 78,76 бала. З таким результатом Ангеліна посіла третє місце. Краще себе проявили китаянки Шень (84,42) та Янг (80,32).

Варто зазначити, що виграна медаль стала для України першою за 11 років на рівні юніорського чемпіонату світу з фристайлу в лижній акробатиці серед жінок. Окрім того, Брикіна відзначилась дебютною нагородою на світових першостях серед юніорів.