Українська команда в складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької та Юлії Бакастової у поєдинку за третє місце перемогла суперниць з Південної Кореї (45:38) і виборола бронзову медаль. Боротьбі за золото завадила поразка Франції у півфіналі.

Нагорода стала другою для України у жіночій командній шаблі у сезоні Кубка світу з фехтування. Першу звитягу вдалось здобути на передостанньому етапі турніру – на змаганнях в Афінах наші фехтувальниці стали срібними призерками. Такий успіх допоміг українкам достроково здобути командну ліцензію на Олімпіаду-2024.

Відзначимо, що етап в Бельгії став останнім в рамках олімпійського відбору. Україна закінчила кваліфікацію на четвертій сходинці. Разом з ними на Ігри у Парижі вибороли путівки Франція, Угорщина, Республіка Корея, США, Італія, Японія та Алжир.