За підсумками останнього, п'ятого запливу, в якому брав участь українець, він показав шостий час серед усіх учасників. Цього вистачило, щоб потрапити до топ-8.

Фінал у цій дисципліні відбудеться вже завтра, 14 лютого, о 18:00 за київським часом. У суботу, 17-го лютого, наш земляк виступить у кваліфікації на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Зазначимо, що це перший фінал для України у плаванні на світовій першості у Досі.

Загалом Україна на ЧС-2024 здобула три медалі. Збірна з артистичного плавання одержала срібло в акробатичній програмі у командних змаганнях. Також Олексій Середа та Кирило Болюх здобули бронзові нагороди у синхронних стрибках із 10-метрової вежі. В чоловічих одиночних стрибках із 10-метрової вежі Середа посів третє місце.